ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ


Магазин Pheenecs надає 14 днів * на обмін / повернення товару неналежної якості, не рахуючи дня покупки. * За умови, що товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також чек, виданий разом з проданим товаром. Всі інші умови обміну товару, крім терміну обміну, який визначається цим пунктом, регулюються Законом України "Про захист прав споживачів".

Що потрібно зробити:

- зателефонувати на гарячу лінію в магазин Pheenecs 380637061045;

Стандартні умови обміну і повернення товару:

- для покупців, діють від дати придбання товару (не рахуючи день покупки);

- в рамках закону, можливо обміняти придбані технічно-складні товари належної якості на будь-які інші за умови, що зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні упаковка.

Допускається обмін товару в одноразовій упаковці (пакеті), яка була розкрита, при цьому товар не має слідів експлуатації і повинен відповідати наступним вимогам:

- від дати продажу минуло не більше 14 днів;

- товар не втрачає своїх властивостей після розкриття одноразової упаковки.

Положення про скарги і повернення

- Споживач отримує товар з квитанцією.

- Споживач має право відмовитися від товару протягом 14 днів без вказівки причини і 30 днів із зазначенням причини.

- Ми не несемо відповідальності за посилки, відправлені на іншу адресу.

- Скарги та відшкодування коштів відбуваються тільки після повернення товару.

- Повернуті товари повинні бути відправлені рекомендованим листом (для дрібних товарів) або коробкою (для великих товарів) через Нову пошту.

- Ми не приймаємо повернення з доставки або будь-яким іншим способом, винайденим споживачем.

- Відшкодування за товар здійснюється тільки двома способами: перерахуванням на рахунок, зазначений у договорі про відкликання або поштовим переказом на адресу (це також повинно бути вказано в угоді про відкликання).

- Ми покриємо вартість зворотної відправки, якщо це також зазначено в угоді про відкликання (повинна бути введена точна сума).

З метою забезпечення, споживач має право зробити ксерокопію квитанції і заповненої заявки як підтвердження можливих сумнівів і підтвердження проводки накладної. Після завершення сказаного Заходи, замовник отримує відшкодування за придбаний товар, а витрати, пов'язані з доставкою товару назад, поштовим відправленням або перерахуванням на рахунок (за бажанням клієнта), покриваються.

Повернення коштів на ваш рахунок обробляються протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання повернення пакета. Відшкодування обробляється протягом 14 днів з моменту отримання повернення пакета. Якщо ми отримаємо зворотний пакет без угоди про відкликання, повернення коштів не буде здійснено, поки ми не отримаємо від клієнта договір про відкликання, про який ми повідомимо по електронній пошті або по телефону.

Після правильного складання угоди про відкликання справа вважається узгодженим і видається повернення коштів.